Jul 21, 2017, 09:40:43 am *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Glasanje
Pitanje: Najveća Legenda Foruma???
Chkemba - 3 (20%)
Chkemba - 1 (6.7%)
Chkemba - 2 (13.3%)
Chkemba - 2 (13.3%)
Chkemba - 7 (46.7%)
Ukupno glasova: 15

Stranice: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Nacionalna prepucavanja  (Pročitano 141576 puta)
Elesar
Global Moderator
Jeremija
Van mreže Van mreže

modus morbidus

« Odgovor #1440 poslato: Mart 19, 2017, 02:17:27 pm »

...dok je na s.com sve altruista do altruiste... Čast izuzecima, naravno.

Good job
Sačuvana

Vader: Ante i Ibra nemaju pojma!
Ko je sledeci na meniju?
Elesar
Global Moderator
Jeremija
Van mreže Van mreže

modus morbidus

« Odgovor #1441 poslato: Mart 19, 2017, 02:17:55 pm »

Šteta. Gubitak tako konstruktivnog i kompetentnog forumaša će biti nenadoknadiv. Kleta ćirilico, šta napravi!

Laugh
Sačuvana

Ko je sledeci na meniju?
Elesar
Global Moderator
Jeremija
Van mreže Van mreže

modus morbidus

« Odgovor #1442 poslato: Mart 19, 2017, 02:19:45 pm »

Dok me nije bilo forum je bio pred umiranjem. Ako ne verujes molim Broja 1 da izvuce statistiku pre i posle mog povratka.  Afro

PS Inace molim novopridosle forumase da se strpe malo na moje odgovore. Nemam bas vremena da svakome ko se registruje objasnjavam svoje stavove. Prelistajte topike, nadjite moje postove, informisite se, pa mi se onda obratite. Naravno, na latinici, da bi i ostatak naroda i narodnosti mogao da vidi ko je ko ovde. Hvala, prijatno i svako dobro.  Afro

Ne, pre ce biti da ce tvoji spinovani i flejmerski topici, koji su uzgred potpuno offtopic, zavrsiti u kanti, gde im je mesto. A ti si dobrodosao da napustis forum.
Kao sto vidis, ogroman broj forumasa zaista smatra da imas problem i da nisi u stanju da se prilagodis forumu.
Sačuvana

Ko je sledeci na meniju?
Mickey Myers
Konan
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1443 poslato: Mart 19, 2017, 06:27:47 pm »

Hospitalizovani Nemanjići Cry
Sačuvana

Those are my principles, and if you don't like them... well, I have others!
CUVAM STARUDIJE
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1444 poslato: Mart 20, 2017, 12:47:02 am »

Ne, pre ce biti da ce tvoji spinovani i flejmerski topici, koji su uzgred potpuno offtopic, zavrsiti u kanti, gde im je mesto. A ti si dobrodosao da napustis forum.
Kao sto vidis, ogroman broj forumasa zaista smatra da imas problem i da nisi u stanju da se prilagodis forumu.
LOL Zar ti koji bi trebalo da privlacis sto vise ljudi da dodju na forum, predlazes nekome da se povuce sa foruma? I to sve jer ne mozes da prihvatis poraz od mene i cinjenicnu nemoc na bukvalno svakoj temi gde smo se "sreli". Svoju slabost pokazivao si banovanjem, a licno spadas u top 5 forumasa svih vremena ovog foruma, po broju slucajeva kada si pogrdno nazivao i vredjao druge clanove foruma. Zapitaj se da li su takvi ljudi potrebni bilo kom forumu. Zanemari misljenje par snishodljivaca sa kojima delis ideale.   Cool
Sačuvana

Pisi Latinicom! Podrzi globalizaciju!
Elesar
Global Moderator
Jeremija
Van mreže Van mreže

modus morbidus

« Odgovor #1445 poslato: Mart 20, 2017, 12:57:03 am »

LOL Zar ti koji bi trebalo da privlacis sto vise ljudi da dodju na forum, predlazes nekome da se povuce sa foruma? I to sve jer ne mozes da prihvatis poraz od mene i cinjenicnu nemoc na bukvalno svakoj temi gde smo se "sreli". Svoju slabost pokazivao si banovanjem, a licno spadas u top 5 forumasa svih vremena ovog foruma, po broju slucajeva kada si pogrdno nazivao i vredjao druge clanove foruma. Zapitaj se da li su takvi ljudi potrebni bilo kom forumu. Zanemari misljenje par snishodljivaca sa kojima delis ideale.   Cool
Naravno, u svom jednodimenzionalnom svetu ti projektujes stvari onako kako mislis da treba - verovatno samo ti tripujes da je "posao" moderatora da to radi.
Sto se tice "poraza"...  Laugh neke stvari jednostavno ne treba ni komentarisati, stvar dobrog ukusa. To sto dozivljavas forum kao arenu gde treba "pobediti", najbolje se vidi iz tvog totalitarnog stava kako ne hajes za tudja misljenja i kako ces istrajati cak i po cenu da pricas sam sa sobom. E pa, da te obavestim - forum ne sluzi za takve.
Prema tome, slobodan si, ponavljam, da napustis forum, a budi siguran - kao sto je i vecini forumasa danas napokon pukao film i jednostavno ti kazali sta misle o tebi - da si presao sve granice tolerancije i da ces vrlo brzo i efikasno biti udaljen sa foruma ne budes li se prilagodio minimumu normalne, tolerantne i razumne komunikacije na istom.
Sačuvana

Ko je sledeci na meniju?
CUVAM STARUDIJE
Korto Malteze
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1446 poslato: Mart 20, 2017, 03:30:50 am »

Naravno, u svom jednodimenzionalnom svetu ti projektujes stvari onako kako mislis da treba - verovatno samo ti tripujes da je "posao" moderatora da to radi.
Sto se tice "poraza"...  Laugh neke stvari jednostavno ne treba ni komentarisati, stvar dobrog ukusa. To sto dozivljavas forum kao arenu gde treba "pobediti", najbolje se vidi iz tvog totalitarnog stava kako ne hajes za tudja misljenja i kako ces istrajati cak i po cenu da pricas sam sa sobom. E pa, da te obavestim - forum ne sluzi za takve.
Prema tome, slobodan si, ponavljam, da napustis forum, a budi siguran - kao sto je i vecini forumasa danas napokon pukao film i jednostavno ti kazali sta misle o tebi - da si presao sve granice tolerancije i da ces vrlo brzo i efikasno biti udaljen sa foruma ne budes li se prilagodio minimumu normalne, tolerantne i razumne komunikacije na istom.
O cemu pricas? Gde je to ta vecina forumasa napisala da sam presao sve granice tolerancije i da ce da me neko udalji ako se ne prilagodim toj vecini?
Sačuvana

Pisi Latinicom! Podrzi globalizaciju!
kasper
Korto Malteze
Na mreži Na mreži

PD Pobeda ili smrt

« Odgovor #1447 poslato: Mart 20, 2017, 09:58:36 am »

Hospitalizovani Nemanjići Cry

sta li ce sve tek biti kad krene serija
Sačuvana
tinton
Modesti Blejz
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1448 poslato: Mart 20, 2017, 11:46:54 pm »

...dok je na s.com sve altruista do altruiste... Čast izuzecima, naravno.
Šta bi ovo trebalo značiti?
Sačuvana
Amemiya
Usagi Yojimbo
Van mreže Van mreže

ホタルノヒカリ

« Odgovor #1449 poslato: Mart 26, 2017, 08:36:50 am »

Sačuvana

Stranice: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2011, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 21 upita.