Decembar 04, 2022, 01:42:46 pm *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: (општа) Хелбој - Паклени деран тема  (Pročitano 50739 puta)
Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Mart 02, 2011, 12:46:26 pm »

Najbolji strip ikada.

Fenomenalna potkovanost autora raznim horor-pricama, ali i predanjima, mitovima, sjajno. Ma pisao bih pola sata a nemam vremena sad.

О да...

E pa na to sam mislio bre! Cheesy

Da, mislio sam na Hellboy serijal. Ide li jos uvek?

A glede library edition, video sam to, ali nisam se usudjivao da otvorim, kad sam video cenu Undecided
(ili je bese bio zamotan u foliju....  Hmm )

a ovi mini serijali....do sada mi je poznat samo Abe Sapien, ako se ne varam? Undecided

Иде иде, мислим да се не планира скори крај. И била би огромна штета. Једино што би ми лакнуло кад је скупљање у питању Evil
Ја видех ову "библиотеку" за 30-ак јевреја, чини ми се, па реко' да проверим да ли вреди... Видећу, можда и прибавим, тешко ми је да одолим  Banghead

Да, Ејба си имао у ова твоја прва два трејда, појавиће се у Box Full of Evil и Conqueror Wormu, и у пар Прича из базе другде  Grin  Вичфајндера само помињу, то је Сер Едвард Греј, не сећам се тренутно где се тачно помиње...
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Mart 02, 2011, 01:56:30 pm »

Off-topic, нисам знао да је он радио и ово

Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Mart 02, 2011, 02:01:25 pm »

sad imas opstu Dizni temu gde mozes da stavis to :PPP

inace, to je poster za prvu epizodu/intro feature film Ducktales (and the treasure of the lost lamp), koji je uvod u fenomenalnu i predivnu Ducktales crtanu seriju!!!!!

Istovremeno, poster je koriscen i kao naslovnjaca za ovo specijalno izdanje MZ:

Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Mart 02, 2011, 02:05:36 pm »

Значи серија ваља? Нисам гледао ништа од тога (мислим на серију, не дугометражни цртаћ)
Сећам га се, и оно је сигурно у оној кутији, зато сам се и обрадовао кад сам видео... Нека га овде, вратићемо се сада Хелбоју Wink
Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Mart 02, 2011, 02:09:32 pm »

Odlicna je serija, veoma je zabavna i mastovita!!!!!
Vracamo se na Hellboya
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Mart 02, 2011, 02:14:31 pm »

Кад смо код Струзена, и постер за други део је његов, али први је неупоредиво маштовитији и лепши, овај је више као пинап за неки трејд...

Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Mart 02, 2011, 02:21:20 pm »

Slazem se, ovaj znacajno odudara od prvog.

Mada, ne znam kako odgovara samom filmu, jer, nisam gledao nijedan film  Facepalm (cekao da se malo upoznam sa stripovima)
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Mart 02, 2011, 02:27:31 pm »

Slazem se, ovaj znacajno odudara od prvog.

Mada, ne znam kako odgovara samom filmu, jer, nisam gledao nijedan film  Facepalm (cekao da se malo upoznam sa stripovima)

Опа, значи пашће Хелбој-дефлорација?  Grin
Како ти завидим... Кад се само сетим свог иницијалног одушевљења, кад откријеш стрип, па му приступаш први пут... Па онда сконташ да ће се појавити и филм... Ех...  Cry
Боље да се упознаш са стриповима, мада после прва два трејда можеш да погледаш први део комотно, и други анимирани.
Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Mart 02, 2011, 02:30:03 pm »

LOL Hail

voleo bih, koliko odmah sada, ali tako patim od hronicnog nedostatka vremena!!!  Cry
(heh, dopada mi se izraz, hronicni nedostatak vremena; mogao bih da ga patentiram  Hmm )

jel se filmovi samo naslanjaju na predlozak iz stripova, ili se radi o direktnim adaptacijama?
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: Mart 02, 2011, 02:43:50 pm »

Хехе, патентирај га слободно, али одавно се раби  Tongue
Нажалост ни играни ни анимирани нису одређена адаптације конкретних епизода, неки се наслањају а неки само чешу  Grin о стрип, али свакако их треба погледати, чим нађеш времена... Можеш ти сва четири филма да погледаш, али контам ипак је боље неке ствари сконтати прво у стрипу... Wink
Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #40 poslato: Mart 02, 2011, 02:50:18 pm »

ma polako, ima vremena.... to cu ja tamo negde, za novu godinu Grin
Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: Mart 19, 2011, 10:52:55 pm »

Ја видех ову "библиотеку" за 30-ак јевреја, чини ми се, па реко' да проверим да ли вреди... Видећу, можда и прибавим, тешко ми је да одолим  Banghead

samo da prijavim, danas sam listao ovo deluxe izdanje, i sta znam.... Hmm
skupo jes, nema neki poseban dodatni sadrzaj (prva knjiga je imala "Hellboy sketchbook" na kraju, ne znam sta imaju ostale), jedna knjiga sadrzi samo 2 trejda cini mi se....ali je zato veliki format Smiley i korice bi izdrzale Veliki potop Smiley

dalje....videh u striparnici neko veeeliko izdanje BRPD, tvrde korice, oko 300-400 strana, pa me zanima da li je to neki "integral", ili je to opet nesto novo....? Undecided
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Mart 25, 2011, 07:26:17 pm »

samo da prijavim, danas sam listao ovo deluxe izdanje, i sta znam.... Hmm
skupo jes, nema neki poseban dodatni sadrzaj (prva knjiga je imala "Hellboy sketchbook" na kraju, ne znam sta imaju ostale), jedna knjiga sadrzi samo 2 trejda cini mi se....ali je zato veliki format Smiley i korice bi izdrzale Veliki potop Smiley

dalje....videh u striparnici neko veeeliko izdanje BRPD, tvrde korice, oko 300-400 strana, pa me zanima da li je to neki "integral", ili je to opet nesto novo....? Undecided

Ја сам још неодлучан само зато што већ имам скоро комплетног Хелбоја, а ако нема значајнијих бонуса, тешко да бих се одважио на куповину. Иако је формат велик, и повез сјајан, кад се то сабере испала би "прејака" цифра за комплет...  Facepalm

Елем овај БПРД није нов, већ је почетак пројекта, сви БПРД трејдови ће бити пребачени у варијанту са тврдим корицама. То што си ти видео требало би да у себи садржи прве три приче: Hollow Earth and Other Stories, The Soul of Venice and Other Stories и A Plague of Frogs. Са могућим додацима попут до сад објављених скечбукова и томе слично требало би да изађе на око 410ак страна... Јеси ли читао нешто од БПРД? Ако ниси, можда је то добар начин да се почне Wink
Sačuvana

Lord Vader89
Jeremija
Van mreže Van mreže

« Odgovor #43 poslato: Mart 26, 2011, 12:08:24 am »

Ја сам још неодлучан само зато што већ имам скоро комплетног Хелбоја, а ако нема значајнијих бонуса, тешко да бих се одважио на куповину. Иако је формат велик, и повез сјајан, кад се то сабере испала би "прејака" цифра за комплет...  Facepalm

Evo, bas razmenih koju sa Obi Wanom na stripovi.com, on kaze da je prezadovoljan jer voli da ima ultimate izdanja omiljenih stripova.
U tome ga razumem, ali kako meni Hellboy nije medju najomiljenijima, ili nije prioritetan nikako, TPB mi je odlican, te samim tim gledam da dobijem najbolji odnos "cena-kolicina materijala".
Prva knjiga sadrzi prva dva TBP, plus sketch gallery na kraju. Moguce je da ostale knjige imaju dodatke druge vrste Undecided Proveri ti to sa nekim pouzdanim, da ne ispustis bezveze izdanje zbog mog polumisljenja Smiley

Citat
Елем овај БПРД није нов, већ је почетак пројекта, сви БПРД трејдови ће бити пребачени у варијанту са тврдим корицама. То што си ти видео требало би да у себи садржи прве три приче: Hollow Earth and Other Stories, The Soul of Venice and Other Stories и A Plague of Frogs. Са могућим додацима попут до сад објављених скечбукова и томе слично требало би да изађе на око 410ак страна... Јеси ли читао нешто од БПРД? Ако ниси, можда је то добар начин да се почне Wink

moguce je da je to ovo, ali mi se cini da je naslovna bila drugacija, da je preovladavala neka zuckasta boja  Hmm (a cela knjiga je nosila naslov "Plague of frogs", just to mention)
http://www.amazon.com/B-P-R-D-Plague-Frogs-Collection-Vol/dp/1595826092/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1301094234&sr=1-1

nisam do sada citao BPRD, polako, ko ce postici sve?  Cry Izgleda da je ovaj HC jeftin u odnosu na TPB, tako da se moze desiti da pocnem sa njim Smiley
Sačuvana

Силни
Global Moderator
Hulk
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Mart 26, 2011, 07:42:17 am »

Evo, bas razmenih koju sa Obi Wanom na stripovi.com, on kaze da je prezadovoljan jer voli da ima ultimate izdanja omiljenih stripova.
U tome ga razumem, ali kako meni Hellboy nije medju najomiljenijima, ili nije prioritetan nikako, TPB mi je odlican, te samim tim gledam da dobijem najbolji odnos "cena-kolicina materijala".
Prva knjiga sadrzi prva dva TBP, plus sketch gallery na kraju. Moguce je da ostale knjige imaju dodatke druge vrste Undecided Proveri ti to sa nekim pouzdanim, da ne ispustis bezveze izdanje zbog mog polumisljenja Smiley

moguce je da je to ovo, ali mi se cini da je naslovna bila drugacija, da je preovladavala neka zuckasta boja  Hmm (a cela knjiga je nosila naslov "Plague of frogs", just to mention)
http://www.amazon.com/B-P-R-D-Plague-Frogs-Collection-Vol/dp/1595826092/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1301094234&sr=1-1

nisam do sada citao BPRD, polako, ko ce postici sve?  Cry Izgleda da je ovaj HC jeftin u odnosu na TPB, tako da se moze desiti da pocnem sa njim Smiley

Сад баш размишљам како је уствари јако мала разлика када се саберу два трејда (~24 јура) и упореде са Лајбрери едишн (~31 јуро), с обзиром на квалитет издања. Гаддем, оде још пара које немам  Cry Cry Шалу на страну, мени је Хелбој у топ 5, само ми је жао што ових издања није било раније. Но добро, за колекцију се мора жртвовати, трејдови ће бити за читање и прелиставање, а Лајбрери едишн за полицу, којој неовлашћена лица неће имати приступ  Grin

Е ни ја нисам бистрио БПРД нешто детаљно, али мислим да су та прва три трејда уствари делови целине коју завршава Жабља пошаст, па се по томе зове цело издање. Могу ти рећи да је цена више него прихватљива, а пошто ниси још читао, што да не? Мада можда ипак прво да их покупујеш и провериш, јер није БПРД баш као Хелбој... Да се не разочараш, јер ипак за те паре мо'ш да купиш два Хелбој трејда Wink
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.037 sekundi sa 21 upita.